facebook.png


Asinou 2.jpgΔιοικητικά Συμβούλια       

Περίοδος 2015-2018 

Πρόεδρος: Πισσαρίδης Χρύσανθος, Αρχιτέκτονας
Αντιπρόεδρος: Φιούρη Εύη, Αρχαιολόγος
Γενικός Γραμματέας: Ιωαννίδης Μαρίνος, Μηχανικος Πληροφορικής
Ταμίας: Καρυδά Εύη, Αρχαιολόγος  
Mέλη: Δημητρίου Άννα, Αρχαιολόγος
Δημητρίου Θέμος, Πολιτικός Μηχανικός
Θεοδοσίου Αντωνία, Αρχιτέκτονας και Μηχανικός Περιβάλλοντος
Θεοδώρου Χρίστος, Αρχιτέκτονας
Θεοφάνους Ειρήνη, Φιλόλογος
Κυριάκου Χρίστος, Χημικός Μηχανικός
Πήττα Αναστασία, Αρχιτέκτονας
Χαραλάμπους Ελευθέριος, Αρχαιομέτρης/ συντηρητής αρχαιολογικών ευρημάτων.

Περίοδος 2012-2014

Πρόεδρος:Αθηνά Παπαδοπούλου, Αρχιτέκτονας

Aντιπρόεδρος:Μιχάλης Πήττας, Πολιτικός Μηχανικός
Γενικός Γραμματέας:Μαρίνος Ιωαννίδης, Επιστήμονας Πληροφορικής
Ταμίας:Χρύσανθος Πισσαρίδης, Αρχιτέκτονας
Μέλη:Εύη Φιούρη, Αρχαιολόγος
Γιόλα Κούρου, Αρχιτέκτονας
Λευτέρης Χαραλάμπους, Αρχαιομέτρης-συντηρητής αρχαιοτήτων
Γιώργος Χρυσάνθου, Επιστήμονας Πληροφορικής
Θέμος Δημητρίου, Πολιτικός Μηχανικός
Εύη Καρυδά, Αρχαιολόγος
Νικόλας Μπακιρτζής, Ιστορικός αρχιτεκτονικής
Άννα Δημητρίου, Αρχαιολόγος

 

Περίοδος 2009-2012

Πρόεδρος:Αθηνά Παπαδοπούλου, Αρχιτέκτονας
Αντιπρόεδρος:Μιχάλης Πήττας, Πολιτικός Μηχανικός
Γενικός Γραμματέας:Χρύσανθος Πισσαρίδης, Αρχιτέκτονας
Ταμίας:Μαρία Παρανή, Βυζαντινολόγος
Μέλη:Γιόλα Κούρου, Αρχιτέκτονας
Εύη Φιούρη, Αρχαιολόγος
Θέμος Δημητρίου, Πολιτικός Μηχανικός
Γιώργος Χρυσάνθου, Επιστήμονας Πληροφορικής
Στράτος Στυλιανίδης, Τοπογράφος Μηχανικός
Μάριος Λεωνίδου, Συντηρητής
Εσπερία Ηλιάδου, Αρχιτέκτονας
Εύη Καρυδά, Αρχαιολόγος

Περίοδος 2006-2009

Πρόεδρος:Αθηνά Παπαδοπούλου, Αρχιτέκτονας
Αντιπρόεδρος:Μιχάλης Πήττας, Πολιτικός Μηχανικός
Γενικός Γραμματέας:Στράτος Στυλιανίδης, Τοπογράφος Μηχανικός
Ταμίας:Μαρία Παρανή, Βυζαντινολόγος
Μέλη:Ευθυμία Άλφα, Αρχαιολόγος
Γιάννης Βιολάρης, Αρχαιολόγος
Θέμος Δημητρίου, Πολιτικός Μηχανικός
Αντωνία Θεοδοσίου, Αρχιτέκτονας
Χρίστος Καρής, Συντηρητής
Γιόλα Κούρου, Αρχιτέκτονας
Πιερής Χατζηπιερής, Εργολήπτης–Πολιτικός Μηχανικός
Γιώργος Χρυσάνθου, Επιστήμονας Πληροφορικής

Περίοδος 2003-2006 

Πρόεδρος:Δέσπω Πηλείδου, Αρχαιολόγος
Αντιπρόεδρος:Διομήδης Μυριανθεύς, Αρχιτέκτονας
Γενικός Γραμματέας:Στράτος Στυλιανίδης, Τοπογράφος Μηχανικός
Ταμίας:Αθηνά Παπαδοπούλου, Αρχιτέκτονας
Μέλη:Πεύκιος Γεωργιάδης, Αρχιτέκτονας
Ηλιάνα Γεωργίου, Αρχιτέκτονας
Μιχάλης Πήττας, Πολιτικός Μηχανικός
Μαρίνα Σολομονίδου – Ιερωνυμίδου, Αρχαιολόγος
Γιώργος Φιλοθέου, Αρχαιολόγος
Κώστας Χασαπόπουλος, Συντηρητής αρχαιοτήτων
Κώστας Χατζηκωστή, Αρχαιολόγος
Σοφοκλής Χατζησάββας, Αρχαιολόγος